Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA: San Andreas Remake. Niesamowita wizja fanów [WIDEO]

GTA: San Andreas to jedna z najlepszych odsłon kultowej serii o gangsterach, która ma już jednak swoje lata na karku. Jakby wyglądała współcześnie, gdyby przenieść ją na Unreal Engine 4?

GTA: San Andreas pojawiło się pierwotnie w 2004 roku na PlayStation 2, zatem już 16 lat temu. Nie ma co liczyć na to, że Rockstar zajmie się remake’m kultowego tytułu. Deweloper bawi się obecnie doskonale ciągnąc zyski z GTA 5 i zamiast przedstawiać kolejne projekty z serii, zapowiedział niedawno specjalną wersję GTA 5 na… PlayStation 5.

Fani natomiast nie próżnują i marzą sobie, jakby takie GTA: San Andreas wyglądało współcześnie. Jednym z projektów podejmujących temat jest praca trzech osób, której wyniki zobaczycie poniżej.

Mapa GTA: San Andreas przeniesiona na UE4 wygląda naprawdę dobrze i jakby wzięło się za to profesjonalne studio, mielibyśmy prawdziwe fajerwerki. Zagralibyście w taką wersję San Andreas?

Zwiastun był już wcześniej prezentowany, lecz Take 2 upomniało się o prawa autorskie. Nie wiadomo zatem, ile wytrzyma poniższe źródło, zanim zostanie usunięte.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się