Rockstar Games podnosi cenę subskrypcji GTA+

Gry z serii GTA za darmo. Trzeba mieć jednak wykupiony GTA+
Newsy PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series XOne

Po ostatnich rewelacjach dotyczących gigantycznych podwyżek EA Play, teraz i Rockstar Games zdecydowało się na wyższą cenę za GTA+.

Najpierw EA karze płacić graczom nawet o 125% więcej, a teraz na podobny – ale zdecydowanie mniej drastyczny – ruch zdecydował się Rockstar Games. Wyższa cena dotyczy ich flagowego abonamentu GTA+.

GTA+ droższe

Jak donosi Central Gaming Hub, gracze korzystający z subskrypcji od Rockstara, mogą natknąć się na dość smutną wiadomość na koncie. Otóż firma przyznaje, że teraz za abonament trzeba będzie płacić więcej. Podwyżka nie jest aż tak koszmarnie wielka, bo z 27 złotych cena podskoczyła do 36 złotych. Oznacza to cenę wyższą o około 33%. Ceny dotyczą wykupienia oferty w sklepie PlayStation.

Szału nie ma, ale to nadal dodatkowe koszta, na które być może nie każdy gracz się zdecyduje. Tym bardziej że na tle innych subskrypcji, GTA+ raczej nie wyróżnia się niczym szczególnym. Nie ma tu szeregu nowych gier czy jakichś wyjątkowo pożądanych korzyści, a całość adresowana jest raczej do największych fanów GTA Online i wydanych już dawno tytułów od Rockstara.

Warto też pamiętać, iż nowa cena obowiązywać będzie, dopiero gdy zakończy się obecny okres rozliczeniowy. Aktualni klienci mają więc czas na to, aby pożądanie się zastanowić, czy chcą dopłacać. Zgaduję, że podwyżka cen związana jest bezpośrednio z nowymi grami w usłudze. Rockstar niedawno obiecał dorzucenie do cyfrowej biblioteki Bully, GTA: Chinatown Wars, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oraz Red Dead Redemption (tylko na konsole).

Źródło: Central Gaming Hub

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie