Rockstar wpuszcza na ulice Los Santos prawdziwego potwora

Czyli co nowego w GTA Online…

Sieciowy tryb do GTA V doczekał się kolejnej małej nowości, jaką jest supersamochód Ocelot XA-21Ten samochód to awangarda technologii, w którą naukowcy wpakowali tyle hybrydowych nowości, że zielonym aż ślinka cieknie. Możecie kupić go już teraz tylko na Legendary Motorsport – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Ponadto deweloper organizuje w GTA Online kolejne akcje z podwójną kasą i doświadczeniem. Jak tłumaczy Rockstar: Lubiane przez wielu tryby Sumo oraz Oprawca wypłacają podwójnie w tym tygodniu aż do 21 sierpnia. Dla tych, którzy wolą wiązać koniec z końcem zalewając rynek nowinkami technologicznymi z zakresu uzbrojenia, sprzedaż zasobów z wytwórni uzbrojenia również przyniesie podwojone zyski w postaci GTA$ i RP. Co więcej, na tych, którzy ukończą dowolną misję sprzedaży zasobów z wytwórni uzbrojenia od teraz do 21 sierpnia, czekać będzie czadowa koszulka – Czarna Coil.

Kto chce natomiast kupić bunkier, do 21 sierpnia może korzystać na Maze Bank Foreclosures ze 25% zniżki na Bunkier na drodze 68. Do tego samego dnia obowiązują 25% rabaty w Warstock Cache & Carry na następujące pojazdy:

  • HVY BWP
  • Naczepa przeciwlotnicza Vom Feuer
  • JoBuilt Phantom Wedge
  • Mammoth Hydra
  • Buckingham Valkyrie

Taką samą zniżkę dostaniemy również na wszelkie tatuaże i ubrania z aktualizacji Dozbrojenie.

Na koniec nagrody GTA$ i RP za wyścigi premium i próby czasowe, które potrwają od 15 do 21 sierpnia.

  • Wyścig premium – „Spadek II” (dla supersamochodów)
  • Próba czasowa – „Dolina Tongva”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.