Jest data premiery i zwiastun! Rockstar przedstawia nowość w GTA Online

Jest data premiery i zwiastun! Rockstar przedstawia nowość w GTA Online
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Tak prezentuje się kolejna nowość w sieciowym trybie do GTA V.

Studio Rockstar już wcześniej ujawniło, że do GTA Online zmierzają wyścigi z transformacją. Dzisiaj deweloper podaje konkret, na który wielu graczy czekało.

Dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że wyścigi z transformacją pojawią się w GTA Online już 17 października, czyli w najbliższy wtorek. Dorzucono do tego zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Przedstawiamy nowe wyścigi kaskaderskie… ze zwrotem akcji. W wyścigach z transformacją pojazdy ciągle się zmieniają – od lądowych, przez powietrzne, po wodne i nie tylko. Chaos stanie się jeszcze większy, a katastrofa bardziej prawdopodobna, jeśli podczas wyścigu twój pojazd zostanie teleportowany w zupełnie inne miejsce – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Tej jesieni zobaczymy też w GTA Online dwa nowe tryby adwersarza: Naznaczony, w którym jeden gracz jest skazany na śmierć i musi przekazać swój wyrok komuś innemu, oraz Pojedynek w chmurach, gdzie spełnicie swoje marzenia o podniebnej walce na śmierć i życie z innymi asami przestworzy.

Pod koniec roku spodziewajcie się natomiast nowych dodatków do kreatora wyścigów z całym zestawem rekwizytów. Oprócz tego otrzymamy śmigłowiec bojowy Hunter, superauto Coil Cyclone i groźnego Vigilante. Będą też kolejne pojazdy bojowe, nieruchomości od Maze Bank Foreclosures, rozszerzony asortyment Legendary Motorsport i wiele innych atrakcji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie