Gracze dostają noworoczne prezenty w GTA Online. Przewidziano też darmowe drinki

GTA Online (1)
PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Gdzie GTA 6? Tego nie wiemy, ale Rockstar ewidentnie nie za bardzo przejmuje się cierpieniem fanów. GTA Online dostało aktualizację.

Rockstar nie przestaje wspierać swojej flagowej produkcji. To dobrze – graczą mogą liczyć na kolejne prezenty.

Koniec roku w GTA Online

Jak spędzić Sylwestra? Zapewne wielu z Was skłania się ku sposobności przejścia legendarnego Tomb Raider. W końcu Epic specjalnie na tę okazję rozdaje nową trylogię za darmo. Być może do niektórych przemówi jednak opcja proponowana przez GTA Online.

Rockstar Games w nowym komunikacie na oficjalnej stronie pochwalił się kolejnymi nowościami w grze. Wszystkie są dostępne już teraz, gdyż stosowna aktualizacja trafiła do graczy już wczoraj. Co dostaliśmy? Oprócz płatnej zawartości także i “gratisy” w sam raz na powitanie Nowego Roku.

Rockstar chwali się przede wszystkim nowym Mammoth Patriot, dostępnym do nabycia przez każdego gracza. W klubie samochodowym możemy wygrać pojazd Ocelot Ardent zaś na tory trafiły kolejne samochody. Jeżeli jesteście fanami wykonywania misji – możecie liczyć na podwójne GTA$ i RP dzięki zleceniom ochrony i zabójstwom na telefon, a także w trybach Wskrzeszenie i Miniaturowe Wyścigi.

Każdy gracz za zalogowanie się do gry otrzyma niebieskie świecące okulary i imprezowy (również święcący!) naszyjnik. Do tego otrzymamy specjalną paczkę zawierającą “imponującą maskę brązowego lwa morskiego, zieloną świąteczną koszulkę, wyrzutnię fajerwerków, 20 rakiet do wyrzutni fajerwerków, pełny zestaw przekąsek i pancerza, 25 bomb przylepnych i granatów, 10 min zbliżeniowych i 10 koktajli Mołotowa”. W sam raz na Sylwestra.

Gracze mogą liczyć również na zniżki, w tym specjalną noworoczną promocję, dzięki której drinki w klubach będą za darmo!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie