GTA Online – aktualizacja Import/Eksport już jest! Trailer i szczegóły

GTA Online – aktualizacja Import/Eksport już jest! Trailer i szczegóły
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

GTA Online wzbogaciło się kilkanaście godzin temu o nową aktualizację noszącą nazwę Import/Eksport. Po jej instalacji prezesi i ich organizacje będą mogły kraść i sprzedawać luksusowe auta w misjach dostawy pojazdów, a biura dostaną rozszerzenie w postaci garażu mieszczącego do 60 pojazdów. Ponadto otrzymamy dostęp do naprawdę ciekawych pojazdów specjalnych.

Jak czytamy na stronie Rockstar Games Social Club, rozszerzona została nielegalna oferta SecuroServ dostępna na komputerze w biurze. Teraz można nabyć też magazyny pojazdów, aby przechowywać, modyfikować i sprzedawać znalezione w Los Santos i hrabstwie Blaine auta. Członkowie organizacji zostaną powiadomieni, gdy pojawi się dogodna okazja: kuszący Turismo R bez nadzoru; luksusowe auto, do którego klucze trzeba wykraść ochroniarzom na przyjęciu, lub złożone przedsięwzięcie wiążące się z kradzieżą policyjnego śmigłowca i wykorzystaniem pokładowego skanera do odszukania danego pojazdu.

GTA Online: Aktualizacja Import/Eksport
GTA Online: Aktualizacja Import/Eksport

Gracze skorzystają z limuzyny z wieżyczką lub Buzzarda. Żeby osiągnąć cel, będziemy przekupywać policjantów, by chociaż na jakiś czas nie mieszali się w nasze brudne sprawy. Skradzione auta odsprzedamy kupcom, z którymi nawiążemy kontakt dzięki sieci Ad-Hawk Autos w swoim magazynie pojazdów. Polując na nowe samochody musimy uważać nie tylko na panów w mundurach, lecz również na konkurencyjne grupy czy gangi motocyklowe.

Pozyskiwanie kolejnych pojazdów odblokuje misje na pojazd specjalny, czyli kooperacyjne działania, podczas których organizacja angażuje się w dynamiczne starcia w pojazdach. Ukończenie misji na pojazd specjalny udostępnia zniżki od SecuroServ na zakup własnych pojazdów specjalnych, które będą przechowywane na najniższym poziomie magazynu pojazdów, a ich nabycie uaktywni specjalne zadania VIP-a. To wyjątkowe i zróżnicowane środki transportu: od opancerzonych i uzbrojonych po amfibijne i latające – wytłumaczono na stronie Rockstar Games Social Club.

GTA Online: Aktualizacja Import/Eksport
GTA Online: Aktualizacja Import/Eksport

W grze pojawi się osiem pojazdów specjalnych, a oprócz nich dwa nowe superauta Pegassi Tempesta i Ocelot Penetrator, a także dwa nowe pojazdy, które da się zmodyfikować u Benny’ego: niestandardowy Principe Diabolus i niestandardowy Annis Elegy Retro.

Pojazdy specjalne
•    BF Buggy Ramp
•    JoBuilt Phantom Wedge
•    Karin Technical Aqua
•    Nagasaki Blazer Aqua
•    opancerzony Brute Boxville
•    MLT Wastelander
•    Imponte Ruiner 2000
•    Coil Voltic Rocket

Pojazdy
•    Principe Diabolus i niestandardowy Diabolus
•    niestandardowy Annis Elegy Retro
•    Pegassi Tempesta
•    Ocelot Penetrator

Nieruchomości
•    Magazyny pojazdów
•    Garaże biurowe

Aktualizacja Import/Eksport to również nowy tryb adwersarza Wojna o teren, gdzie dwie drużyny oznaczają pola swoim kolorem (przejeżdżając przez dany obszar) a na mapie strategicznie rozmieszczone są rakiety. Dodatkowo w grze pojawia się możliwość dowolnej zmiany w wyglądzie swojej postaci oraz kolejne rekwizyty w trybie reżyserskim w edytorze Rockstar. Na PlayStation 4 mamy natomiast funkcję wspólnej gry, która pozwala graczom z tej platformy na wspólne dołączanie do sesji GTA Online.

Do 19 grudnia skorzystamy ponadto z promocji na kuloodporne opony, opancerzenie aut, pancerze i amunicję. Śmigłowce SuperVolito będą w tym czasie teraz tańsze o 25%, a w trybie Wojna o teren zdobędziemy podwójne premie GTA$ i RP.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie