Jakiego kremu do opalania użyto w GTA 6? Gracz zrobił szczegółową analizę

GTA 6 analiza trailera
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeden z fanów włożył mnóstwo pracy w sprawdzenie, jakiego kremu z filtrem użyto w trakcie krótkiej migawki z trailera GTA 6.

Zwiastun najnowszej części GTA został wyświetlony już ponad 160 mln razy. Gracze analizują go na wiele różnych sposobów, czego efektem jest poniższa historia.

Jeden z użytkowników Reddita postanowił przeprowadzić szczegółową analizę dotyczącą kremu do opalania. W 22 sekundzie trailera widać, jak mężczyzna kremuje kobietę i to właśnie krem z tego kadru postanowił sprawdzić.

Analiza jest ogromna. Gracz wziął pod uwagę rodzaje kremów do opalania z podziałem na typy skóry. Do tego sprawdzał, w którym momencie dnia znajdowało się słońce i w jakiej pozycji, kiedy mężczyzna używał kremu. Całość opisał na ponad 1500 słów!

Jak widać, kreatywność fanów Rockstara nie zna granic. Potrafią poświęcić mnóstwo czasu, aby tylko odnaleźć różnego rodzaju szczegóły, nawet w krótkim filmiku.

Ciekawe, jakie kolejne analizy będą dokonywać. Na premierę GTA 6 będziemy musieli jeszcze sporo poczekać, więc tym bardziej zastanawiające jest, co przygotują fani.

Pełną analizę możecie znaleźć w tym miejscu.

Źródło: Kotaku / Reddit

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie