GTA 5 za darmo zrobiło robotę. Czyżby kolejny wielki tytuł czekał na rozdanie?

GTA 5
PC

Po rozdaniu GTA 5, sklep Epic cieszył się sporym zainteresowaniem. Wygląda na to, że słynny wydawca szykuje kolejny duży hit za darmo.

Jak zapewne większość z Was pamięta, rok temu Epic Games rozdało graczom Grand Theft Auto V. To bez wątpienia najpopularniejsze rozdawnictwo tego wydawcy i widać to było chociażby po tym, jak ciężko było wówczas dostać się na serwery EGS.

Udostępnienie wielkiego hitu za darmo poprzedziła wówczas nietypowa zapowiedź. Zamiast ujawnienia kolejnej darmówki, Epic wspominał o tajemniczej grze. Co ciekawe, sytuacja ta właśnie się powtórzyła.

Na stronie Epic można odebrać teraz The Lion’s Song, a za tydzień gracze otrzymają bliżej nieokreślony tytuł. Póki co próżno szukać wskazówek odnośnie tego, jaka produkcja w następnej kolejności trafi do graczy.

Epic Games - nowa gra
Źródło: Epic Games Store

Co więcej, za rozdawnictwem wielkiego hitu stoi również inny argument. Ostatnie gry rozdawane przez Epic były stosunkowo tanie i nie było wśród nich większych i bardziej znanych tytułów. Nie możemy więc wykluczać, że wkrótce odbierzemy bezpłatnie hit podobnego kalibru co GTA 5.

Z drugiej strony są to tylko domysły. Epic równie dobrze może nie mieć jeszcze przygotowanej kolejnej darmówki i dlatego czeka z zapowiedzią. To mniej prawdopodobna opcja, aczkolwiek nadal jest możliwa.

O tym, jak jest w rzeczywistości przekonamy się 20 maja. Wtedy to dowiemy się, jaki tytuł rozdaje Epic Games. Oczywiście o ile ujawnienie tej produkcji nie nastąpi jeszcze wcześniej.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie