GTA 5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

GTA 5 za darmo zrobiło robotę. Czyżby kolejny wielki tytuł czekał na rozdanie?

Po rozdaniu GTA 5, sklep Epic cieszył się sporym zainteresowaniem. Wygląda na to, że słynny wydawca szykuje kolejny duży hit za darmo.

Jak zapewne większość z Was pamięta, rok temu Epic Games rozdało graczom Grand Theft Auto V. To bez wątpienia najpopularniejsze rozdawnictwo tego wydawcy i widać to było chociażby po tym, jak ciężko było wówczas dostać się na serwery EGS.

Udostępnienie wielkiego hitu za darmo poprzedziła wówczas nietypowa zapowiedź. Zamiast ujawnienia kolejnej darmówki, Epic wspominał o tajemniczej grze. Co ciekawe, sytuacja ta właśnie się powtórzyła.

Na stronie Epic można odebrać teraz The Lion’s Song, a za tydzień gracze otrzymają bliżej nieokreślony tytuł. Póki co próżno szukać wskazówek odnośnie tego, jaka produkcja w następnej kolejności trafi do graczy.

Epic Games - nowa gra
Źródło: Epic Games Store

Co więcej, za rozdawnictwem wielkiego hitu stoi również inny argument. Ostatnie gry rozdawane przez Epic były stosunkowo tanie i nie było wśród nich większych i bardziej znanych tytułów. Nie możemy więc wykluczać, że wkrótce odbierzemy bezpłatnie hit podobnego kalibru co GTA 5.

Z drugiej strony są to tylko domysły. Epic równie dobrze może nie mieć jeszcze przygotowanej kolejnej darmówki i dlatego czeka z zapowiedzią. To mniej prawdopodobna opcja, aczkolwiek nadal jest możliwa.

O tym, jak jest w rzeczywistości przekonamy się 20 maja. Wtedy to dowiemy się, jaki tytuł rozdaje Epic Games. Oczywiście o ile ujawnienie tej produkcji nie nastąpi jeszcze wcześniej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się