Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 na PC za darmo od jutra, twierdzi „zaufane źródło”

GTA 5 ma być rozdawane od 14 maja za darmo w Epic Games Store – twierdzi anonimowe, lecz ponoć bardzo wiarygodne, źródło jednego z polskich serwisów.

Pecetowa wersja GTA 5 ma być ponoć kolejnym mocnym uderzeniem od Epic Games Store. Sklep ma rozdawać grę od Rockstar za darmo w dniach 14-21 maja. Uważa tak przynajmniej serwis gry-online.pl.

GTA 5 za darmo i to w wersji Premium Edition

Anonimowe, lecz dobrze zorientowane w planach Epic Games Store źródło, zdradziło wspomnianemu serwisowi, że przedmiotem rozdawnictwa będzie Grand Theft Auto 5 Premium Edition.

Edycja online premium Grand Theft Auto 5 zawiera wszystkie elementy fabularne GTA 5, tryb Grand Theft Auto Online i wszystkie ulepszenia rozgrywki oraz dodatkową zawartość, w tym Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt, Motocykliści i nie tylko.

W pakiecie znajduje się też Zestaw początkującego kryminalisty, który jest najszybszym sposobem, aby rozkręcić swoje przestępcze imperium za pomocą najciekawszej i najpopularniejszej zawartości w GTA Online, oraz 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online. Zawartość zestawu wyceniona jest na ponad 10 000 000 GTA$.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się