Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 za darmo! Serwery Epic Games Store nie wytrzymały

Sklep Epic Games miał wrzucić równo o 17:00 do swojego sklepu GTA 5 i umożliwić pobranie tytułu za darmo. Cóż… serwery nie wytrzymały i sklep wyświetla obecnie „Wystąpił nieoczekiwany błąd 500”.

Wcześniejszy przeciek został potwierdzony? GTA 5 można już pobierać? Chcąc sprawdzić to w Epic Games Store natkniecie się obecnie na Wystąpił nieoczekiwany błąd 500. Jednak przeglądając komunikaty na Twitterze możemy zobaczyć, że niektórym udało się wejść na stronę sklepu i już pobierają GTA 5. Epicy tłumaczą tymczasem na wspomnianym serwisie społecznościowym: Obecnie mamy duży ruch w sklepie Epic Games Store. Wiemy, że w tej chwili użytkownicy mogą natknąć się na wolne ładowanie witryny, błąd 500 lub awarię programu uruchamiającego. Aktywnie pracujemy nad naprawą. Jak najszybciej udostępnimy aktualizację.

GTA 5 na PC za darmo – gdzie?

Jeśli Epic Games Store ogarnie już swoje serwery, grę pobierzemy przechodząc na główną stronę serwisu. Nie ma co sprawdzać co chwilę. Gra będzie dostępna za darmo aż do 21 maja i kto w tym czasie doda ją do swojego konta, zatrzyma tytuł na zawsze.

Nie możemy jeszcze tego sprawdzić, ale jeśli do zgarnięcia rzeczywiście jest Grand Theft Auto 5 w edycji Premium, to przypominamy, że zawiera ona wszystkie elementy fabularne GTA 5, tryb Grand Theft Auto Online i wszystkie ulepszenia rozgrywki oraz dodatkową zawartość, w tym Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt, Motocykliści i nie tylko.

W pakiecie znajduje się też Zestaw początkującego kryminalisty, który jest najszybszym sposobem, aby rozkręcić swoje przestępcze imperium za pomocą najciekawszej i najpopularniejszej zawartości w GTA Online, oraz 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online. Zawartość zestawu wyceniona jest na ponad 10 000 000 GTA$.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się