Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – Rockstar zapowiada poszukiwanie zaginionego reliktu

Deweloper szykuje się do ujawnienia kolejnej misji w sieciowym trybie GTA 5, choć w zasadzie możemy powiedzieć, że znamy już wszystkie szczegóły. Nieoficjalnie, mówi się o nich w sieci już od kliku dni.

Rockstar publikuje krótki komunikat, który zwiastuje kolejną nowość w GTA 5 Online. Informacja od dewelopera jest tajemnicza: Na horyzoncie zbliża się powrót dawno zaginionego reliktu. Pod koniec tygodnia szukajcie pierwszej wskazówki na temat odblokowywania tego wyjątkowego przedmiotu.

O co może chodzić? Pod koniec zeszłego miesiąca gracze wygrzebali w plikach niedawnej dużej aktualizacji GTA 5 pliki, które w zasadzie wszystko wyjaśniają. Jesteśmy niemal pewni, że tajemniczym przedmiotem będzie kamienny topór, czyli broń, którą będziemy mogli następnie odblokować w RDR 2.

GTA 5 – kolejna broń z Red Dead Redemption 2

W zeszłym tygodniu Rockstar wypuścił patch 1.44 do GTA 5, którego głównym daniem było wprowadzenie dodatku z klubami nocnymi do GTA Online. Najwięksi fani tytułu przekopali się przez pliki aktualizacji, które doprowadziły ich do misji, po której wykonaniu dostajemy kolejną broń z RDR 2 – kamienną siekierę. Zadanie nie jest jeszcze dostępne dla wszystkich graczy, lecz jak wynika z powyższego, wkrótce się to zmieni.

Misja jest zlecana przez Maude, która daje nam namiary na pięć celów, które należy przechwycić lub zlikwidować (przechwytując cele i dostarczając je do Maude, otrzymujesz dużą nagrodę). Jeśli uporamy się z piątką, dostajemy namiar na kamienną siekierę. Na poniższym wideo możecie zobaczyć likwidację celów.

Żeby jednak odblokować topór w nadchodzącym RDR 2, należy zabić nim 25 dowolnych mieszkańców Los Santos.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%