Kiedy GTA 5 usuną z PS Plus? Możesz mieć mało czasu na przejście gry

GTA-5-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

GTA 5 to dla wielu z nas najlepsza gra, jaka trafiła do PS Plus w grudniu. Kto jeszcze nie rozpoczął gangsterskiej przygody w Los Santos, niech nie odkłada tego na później.

GTA 5 to jeden z tytułów, który zasilił katalog PS Plus Extra w grudniu 2023 roku. Choć gra ma na karku ponad 10 lat, to z pewnością są osoby, które dopiero teraz zamierzają ją przejść. Ta kultowa produkcja od studia Rockstar Games może jednak szybko zniknąć z usługi. Wystarczy spojrzeć, jak krótko gościły w niej poprzednie tytuły studia.

GTA 5 w PS Plus maksymalnie do kwietnia 2024 roku?

Oczywiście są to tylko nasze przewidywania, lecz nie są one wyssane z palca. Już wcześniej w PS Plus Extra mogliśmy pobierać Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition oraz Red Dead Redemption 2. Oba tytuły cieszyły się sporą popularnością w usłudze Sony, lecz nie za długo. Vice City zostało usunięte z katalogu Extra po 4 miesiącach. Natomiast w RDR 2 mogliśmy pograć w Plusie jeszcze krócej, tylko przez 3 miesiące. Przypominają o tym sami gracze w poniższym wątku na forum Reddit.

Zatem sami widzicie, że gry od Rockstar Games jakoś nie mogą za długo posiedzieć w PlayStation Plus. Istnieje więc podejrzenie, że GTA 5 również zostanie nam „odebrane” za 3-4 miesiące. Lepiej nie odkładajcie tego tytułu na kupkę wstydu i zabierajcie się za niego teraz, by skończyć fabułę na spokojnie. Może że macie dużo czasu na granie i niestraszne Wam będzie zaliczenie gry w dwa tygodnie, bo tyle czasu mamy zazwyczaj od oficjalnego przedstawienia usuwanych gier do ich zablokowania w usłudze. Na kampanię fabularną Grand Theft Auto 5 należy poświęcić około 30 godzin.

Kto chce sobie przypomnieć pełną listę gier, które dostaliśmy w ofercie PS Plus .na grudzień, niech zerknie do naszej poprzedniej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie