GTA 5 Online – Rockstar rozdaje prezenty na święta i zapowiada śnieg w grze

GTA 5 Online – Rockstar rozdaje prezenty na święta i zapowiada śnieg w grze
Newsy PC PS4 XOne

Jak co roku w okresie świątecznym, tak i teraz sporo się dzieje na serwerach GTA 5 Online. Rockstar bawi w św. Mikołaja i ma dla wszystkich (nie)grzecznych dzieci prezenty.

Zanim przejdziemy do darmowych upominków, zaczniemy od nowej zawartości w GTA 5 Online. W grze pojawił się nowy tryb na arenie Wyścig z czasem, będący dynamiczną gonitwą w towarzystwie innych świrów za kółkiem, w której uciekające sekundy nieuchronnie zbliżają wszystkich do solidnej eksplozji.

Podczas zabawy w trybie Wyścig z czasem należy prędko zbierać punkty kontrolne rozsiane po Arenie Maze Bank, dzięki czemu zdobędziemy cenne sekundy przedłużające nasze życie. Wygrywa ten, kto zostanie na mapie jako ostatni. Rockstar proponuje podwójną premię GTA$ i RP za Wyścig z czasem oraz wszystkie inne tryby Serii na arenie.

Kolejna nowością jest samochód Pegassi Torosa, który możecie kupić w Legendary Motorsport.

Święta w GTA 5 Online

Przechodzimy do konkretów. Na dobry początek każdy gracz, który zaloguje się w GTA 5 Online do dnia 24 grudnia, otrzyma za darmo dwie koszulki – Pegassi i Vapid:

GTA 5 Online

To dopiero jednak przedsmak świąt w Los Santos. Jak zaznacza Rockstar: W tym roku dostępne będą wszystkie zwyczajowe atrakcje – dekoracje mieszkań, choinka na Legion Square i wyrzutnia fajerwerków, a oprócz tego nowa odzież i specjalny zestaw prezentów za grę w GTA Online podczas Świąt i w nowym roku.

Zalogujcie się w Wigilię, aby otrzymać pierwszy świąteczny prezent, czyli okolicznościowy sweter, fajerwerki i nie tylko. Spoglądajcie też w niebo, bo synoptycy zapowiadają w piątek nadejście frontu chłodniejszego powietrza, a wraz z nim jakże rzadkich w Los Santos opadów śniegu.

Wygląda zatem na to, że fani gangsterów z Los Santos nie powinni się nudzić w najbliższych dniach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie