GTA 5 – hakowanie, szybkość i mobilność w nowej aktualizacji sieciowego trybu gry

GTA 5 – hakowanie, szybkość i mobilność w nowej aktualizacji sieciowego trybu gry
Newsy PC PS4 XOne

Rockstar przedstawia kolejne nowości, które dzisiaj dołączają do sieciowych atrakcji w GTA 5. Otrzymamy ulepszony motocykl, nową bazę wypadową oraz pobawimy się przy zleceniach klientów.

Mało Wam akcji w GTA 5 Online? Dzisiaj Rockstar dokłada do pieca – dzięki Warstock Cache & Carry do miasta zawitają Benefactor Terrorbyte i Pegassi Oppressor II.

GTA 5 – co nowego w sieciowym trybie?

Terrorbyte to mobilna centrala, która pozwala prowadzić operacje z dowolnego miejsca w stanie. Na jej wyposażeniu znajdziemy komputer z ekranem dotykowym, a dzięki zainstalowanej na sprzęcie aplikacji można łączyć się ze swoimi nielegalnymi wytwórniami i rozpoczynać zlecenia klientów.

Drugą nowością jest Pegassi Oppressor II, czyli znany już fanom GTA 5 hipermotocykl, który otrzymuje ulepszenia do drugiej wersji. Pojazd można przechowywać w dowolnym miejscu, ale modyfikować jedynie w wyspecjalizowanym warsztacie pojazdów wewnątrz Terrorbyte’a.

GTA 5 Online

Sięgnijcie po potężną Centralę w Terrorbycie, by zarządzać wieżyczką i dronami, namierzać wiele celów naraz i eliminować je wszystkie ostrzałem rakietowym, modyfikować Oppressora II oraz ulepszać uzbrojenie do wersji 2 i uruchamiać nowe zlecenia klientów za pomocą komputera z ekranem dotykowym. Stanowisko dronów pozwala sterować dronem z paralizatorem, a wyspecjalizowany warsztat pojazdów specjalnych stworzono do przechowywania i ulepszania nowego Oppressora II, który jest nieoceniony podczas szybkich ucieczek i pościgów – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

GTA 5 Online

Zlecenia klientów w GTA 5 Online

Na nowych pojazdach jednak się nie kończy. Użyjcie drona do zdalnego hakowania podczas wykonywania zleceń klientów. Gdzie znaleźć zlecenia? Wykorzystajcie podstępną aplikację Paige za pomocą ekranu dotykowego i zgarniajcie łupy podczas zleceń klientów. Prezydent klubu, prezes lub VIP może je uruchamiać w pojedynkę, ale warto też sięgnąć po pomoc gangu lub organizacji. Jeśli potraficie stanąć na wysokości zadania, to Paige ma całą listę klientów, którzy chętnie zapłacą za specjalistyczne działania: wykradanie dronem danych Lifeinvadera, kradzież biżuterii po unieszkodliwieniu alarmu, przechwytywanie łupu od rabusiów bankowych i sześć innych zleceń – zaznacza Rockstar.

GTA 5 Online

Nowa aplikacja potrafi również powiązać wszystkie posiadane wytwórnie, dzięki czemu w dowolnej chwili można uruchamiać akcje kradzieży i odnawiania zasobów.

Porady od Rockstar:

  • Terrorbyte znajduje się w garażu klubu nocnego. Ulepszcie jego pancerz, silnik i inne parametry, aby stworzyć skuteczny pojazd do zleceń klientów oraz misji kradzieży i uzupełniania zasobów.
  • Kabina Terrorbyte’a wyposażona jest w potężny i ulepszony skaner z policyjnego Mavericka, który pozwala zapoznać się ze szczegółami na temat wszystkich pobliskich osób – w kartotece jest wszystko, od zdolności bojowych do wszelkich brudnych tajemnic… i trochę danych przydatnych do zleceń.
  • Modyfikujcie Oppressora II i przechowujcie go w Terrorbycie, aby sięgnąć po latający motocykl podczas pościgów lub błyskawicznych ucieczek. Terrorbyte’a można odesłać do przechowalni za pomocą menu interakcji, tam też znajduje się opcja do przywołania obu pojazdów: Terrorbyte’a i Oppressora II.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie