Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – aktualizacja Arena Wojny dzisiaj w Online, czyli Rockstar nie odpuszcza Los Santos

Sądziliście, że Rockstar przerzuci wszystkie siły na Red Dead Online? Nic z tych rzeczy – dzisiaj w GTA 5 Online pojawi się Arena Wojny.

Rockstar publikuje krótki komunikat, zgodnie z którym Arena Wojny trafi do GTA 5 Online 11 grudnia.

Ujawniono, że na Arenie Wojny toczy się wybuchowa i spektakularna walka między bezlitosnymi gladiatorami w pojazdach podrasowanych do granic technicznych możliwości. Dołącz do rywalizacji i rozpocznij zupełnie nową karierę pod stratosferyczną kopułą Areny Maze Bank. Miażdż czerepy wrogów w ramach niesienia widzom rozrywki – a to wszystko dzięki uprzejmości Alan Jerome Productions – czytamy na stronie dewelopera.

Wiadomo, że wraz z aktualizacją w GTA 5 Online pojawią się zupełnie nowe pojazdy stworzone do walki na arenie, a zmagania będą toczone w siedmiu nowych wybuchowych trybach. Wraz z postępami kariery na arenie zdobędziemy punkty areny, dzięki którym odblokujemy nowe rangi i kolejne modyfikacje do zabawy na arenie i ulicach.

GTA 5 Online

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%