Cztery gry do ogrania za darmo przez określony czas. Nowe Free Play Days

Xbox Free Play Days na weekend. Zagracie za darmo w 4 gry
Newsy Xbox Series XOne

Nowe gry za darmo dostępne mają być przez najbliższe dni w ramach Xbox Free Play Days. Posiadacze odpowiedniego abonamentu przetestują cztery pozycje.

Powraca Xbox Free Play Days wraz z nowym zestawem mniej lub bardziej świetnych pozycji, które posiadacze konsol Xbox ograją zupełnie za darmo przez najbliższe dni. Oferta obowiązuje mniej więcej do wieczora w niedzielę, 2 kwietnia 2023 roku. Dlatego lepiej jednak troszeczkę czasu sobie zarezerwować. O ile, rzecz jasna, jakaś z wymienionych poniżej pozycji Was w ogóle interesuje.

Gry za darmo na Xbox:

  • Age of Empires 2: Definitive Edition
  • Embr
  • Indivisible
  • Journey To The Savage Planet

No co my tu mamy? Chyba najważniejszą pozycją wydaje się “definitywna” edycja Age of Empires 2, czyli prześwietnej i kultowej już dziś zresztą strategii. W sam raz na spędzenie paru godzin, aby odpocząć od trudów życia codziennego w najbliższy weekend. Jeżeli zaś nie interesuje Was strategiczne podejście, być może przekona Was świetnie przyjęty survival w kosmosie? Journey to the Savage Planet jest grą, którą zdaniem wielu graczy szkoda pomijać. W razie czego możecie liczyć na dwa mniejsze indyki, czyli Embr i Indivisible.

Jeżeli chcecie zagrać w którąkolwiek z wymienionych powyżej pozycji, potrzebujcie odpowiedniego abonamentu. Z Xbox Free Play Days korzystać mogą abonenci Xbox Live Gold lub też Game Pass Ultimate. Ten drugi, niestety, nie oferuje już taniej wersji próbnej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie