Trzy gry do sprawdzenia na Xbox za darmo na weekend. Wśród nich wielki hicior

Gry za darmo przez weekend na Xbox. Świetna oferta
Newsy

Kolejne gry za darmo dostępne są do sprawdzenia przez najbliższy weekend. Xbox Free Play Days to całkiem ciekawe tytuły, w tym hit.

Jeżeli posiadacie subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate bądź Xbox Live Gold możecie niebawem wypróbować kolejne gry za darmo dostępne w ramach programu Xbox Free Play Days. To świetna okazja na sprawdzenie, czy jakiś tytuł może nas zaskoczyć i zainteresować. Choć oferta na ten weekend jest całkiem niezła, zapewne w główną atrakcję już kiedyś graliście.

Jest nią bowiem Diablo III i to w edycji  Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, czyli kultowe już Diablo w najbardziej kompletnym wydaniu z niezbędnym w zasadzie DLC. Problem w tym, że przez weekend raczej nie zdążycie skorzystać ze wszystkiego, co oferuje hit Blizzarda. Mimo wszystko można to traktować jako rozgrzewkę przed rychłą premierą czwartej części. Ta, ku przypomnieniu, niedługo dostępna będzie do ogrania w formie beta testów.

Xbox Free Play Days – gry za darmo na weekend:

  • Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition
  • Human Fall Flat
  • Train Life: A Railway Simulator

Human Fall Flat to doceniona pozycja logiczno-zręcznościowa, w którą najlepiej grać z kimś. Paczka znajomych z pewnością znajdzie tu wiele świetnych chwil, które będą mogli spędzić razem. Z kolei „symulator życia pociągu” (wiem, wiem) to dość kompleksowy symulator nie tylko utrzymania i zarządzania koleją, ale również maszynisty. Pozornie nie brzmi aż tak zdumiewająco, chyba że jesteście transpotterami – wtedy raczej nie możecie pominąć tej pozycji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie