Ostatni moment na pobranie wyjątkowej gry za darmo. Dziś druga część

Gry za darmo - odbierajcie The Evil Within, bo zaraz darmowa
Newsy PC

The Evil Within to jedna z dwóch gier nadal dostępnych w Epic Games Store. Dziś będą nowe gry za darmo, w tym druga część horroru.

Nie znam statystyk, ale nie zdziwiłbym się, gdyby The Evil Within okazało się jedną z najpopularniejszych tegorocznych gier za darmo w Epic Games Store. To w końcu wyjątkowo udany horror od “ojca” gatunku, w tym serii Resident Evil. Epic nie zamierza jednak przestawać i już dziś odbierzemy “dwójkę”. Klasycznie – bez potrzeby wydawania choćby grosza.

Gry za darmo w Epic Games Store to nie tylko The Evil Within (ale głównie)

Nie będę ukrywał, że TEW jest tu wielkim hiciorem, lecz nie jedyną obecnie dostępną grą bez opłat. Epic rozdaje aktualnie również Eternal Threads. To ubiegłoroczna przygodówka z perspektywy FPP. Naszym głównym zadaniem będzie kierowanie losami różnych bohaterów i naprawienie czasowych anomalii. Brzmi ciekawie i w zasadzie tak właśnie jest – fabuła to mocna strona tytułu.

Obyście jednak zdążyli odebrać obie te pozycja w tym miejscu. Dziś (czyli 26 października 2023 roku) po godzinie 17:00 oferta zmieni się na nową. Jak już wspomniałem, będzie to druga część The Evil Within, ale nie tylko. To także mniejsza, acz całkiem urokliwa i ciekawa platformówka.

W każdym razie dzisiaj oprócz świetnego The Evil Within 2 dostaniemy również Tandem: A Tale of Shadows. To platformówkowy side-scroller skupiony wokół poszukiwań tajemniczego magika. W dziwaczną i miejscami mroczną podróż wybierzemy się jako mała dziewczynka wraz z jej wiernym misiem. I choć nie jest to horror, miewa dość “mistyczny” klimat, więc wydaje się kolejną całkiem interesującą grą na Halloween.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie