Gry za darmo na PS5 i PS4 do sprawdzenia. Dwie premiery i nowy prezent w PS Plus

PS-Plus-prezent-za-darmo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Pora sprawdzić, co nowego za darmo pojawiło się w PS Store. Wszyscy posiadacze konsol PlayStation dostali dwa świeże dema, a jeśli masz PS Plus, to możesz również sięgnąć po nową ekskluzywną paczkę do darmowej gry o ulicznej koszykówce.

Co chwilę staramy się wyszukać dla Was darmową zawartość do pobrania w PS Store. Tym razem zrzut nowości nie jest imponujący, ale z pewnością komuś przydadzą się i takie drobnostki. Jeśli chcecie sprawdzić dwie premiery lutego za darmo, to zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnych. Natomiast posiadacze abonamentu PS Plus mogą pobrać za free kolejną paczuszkę do nawet niezłej darmowej gry.

Nowe wersje demo w PS Store. Dwa indyki do sprawdzenia na PS5 i PS4

Pierwszym i zdecydowanie ciekawszym tytułem, który otrzymał darmowe demo, jest bajeczne Promenade. To klasyczna platformówka 2D, w której zajmujemy się naprawą Wielkiej Windy. Przemierzamy kolorową krainę w poszukiwaniu zębatek, eksplorujemy podziemia, używamy różnych przedmiotów i rozwiązujemy zagadki. Oto link do pobrania pliku:

Druga wersja demo dotyczy z kolei malutkiego tytułu Croc’s World 4. To również świeżutka premiera lutego, zatem może jeszcze nie mieliście okazji sią z nią zapoznać. Podobnie jak Promenade, to również platformówka 2D, w której przemierzamy kolorowe krainy. Cóż… bardzo przypomina to w swoich założeniach “klona” Super Mario Bros., zobaczcie sami i pobierajcie demo:

Prezent w PS Plus. Paczka do 3on3 FreeStyle

Wspomniałem również o nowej ekskluzywnej paczce dla posiadaczy abonamentu PS Plus. Tym razem możemy odebrać pakiet bonusowy PlayStation Plus 2024 (luty), przechodząc po prostu do PS Store pod ten adres. Prezent nie jest jedynie “kosmetyczny” i zawiera bonusy, które dadzą nam przewagę na boisku w grze 3on3 FreeStyle:

  • 4999 monet
  • Moneta 100% Buff Ball (1D) x 1
  • Piłka do treningu umiejętności x 3
  • Napój XP (L) x 5
3on3 FreeStyle — pakiet bonusowy PlayStation®Plus 2024 (luty)
3on3 FreeStyle — pakiet bonusowy PlayStation Plus 2024 (luty)

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie