Aż trzy gry za darmo w Epic Games Store

Gry za darmo w Epic Games Store. Tym razem aż trzy pozycje
Newsy PC

Już możecie przypisać do konta trzy gry za darmo w Epic Games Store. Wśród nich najważniejszą pozycją wydaje się najnowszy Kangurek Kao!

Wczoraj przypominałem Wam o przypisaniu do konta ostatnich darmówek z Epica. Tym razem oferta zmieniła się na nową i możemy już teraz odebrać kolejne gry za darmo. Mowa aż o trzech pozycjach, więc nie jest źle. Nie spodziewajcie się jednak gigantycznych hitów.

Wspomniane trzy pozycje to Against All Odds, Horizon Chase Turbo oraz Kangurek Kao. Pierwsza z nich jest swoistą wariacją na temat Squid Game, Fall Guys i podobnych pozycji. W zasadzie nie ma sensu oczekiwać tu czegokolwiek innego, ale fani tego typu produkcji mogą liczyć na sporo godzin dobrej zabawy. Za darmo odbierzemy również arcade’ową grę wyścigową, która “odtwarza klasyczną arkadową rozgrywkę i oferuje zabawę bez ograniczeń (prędkości)”, jak czytamy w opisie produkcji.

Chyba najważniejszą darmówką wydaje się Kangurek Kao, czyli polskie wskrzeszenie niegdyś uwielbianego bohatera. Sama gra może nie zdobyła wysokich ocen, ale nie sposób przejść obok niej obojętnie. O ile, rzecz jasna, jesteście fanami serii, chcecie wspomnieć dawne czasy czy po prostu pograć w niezobowiązującą pozycję. Co z kolei za tydzień? Otóż… pakiet do The Sims 4!

Wykaż się odwagą w dziedzinie mody – i nie tylko – dzięki darmowemu zestawowi, w skład którego wchodzą The Sims 4 Przygoda w dżungli Pakiet rozgrywki, The Sims 4 Wytworne przyjęcie Akcesoria oraz The Sims 4 Dzielnica mody Kolekcja.

– czytamy w opisie

Dość zaskakujące, ale Simsy wciąż cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, więc z pewnością to oczekiwany prezent. Nie wiemy jednak, czy pojawi się cokolwiek oprócz tego pakietu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie