Pobierzcie ostatnie świąteczne gry za darmo w Epic Games Store

Gry za darmo w Epic Games Store - ostatnie dwie świąteczne pozycje
Newsy PC

Ostatnie gry za darmo w ramach świątecznego rozdawnictwa już są dostępne do przypisania do konta w Epic Games Store. Jedna z nich jest już klasykiem.

To już koniec. Po 15 dniach darmowych gier nastał w końcu finał całej akcji Epic Games Store. Dzięki temu gracze mogą przypisać do konta ostatnie gry za darmo. Oczywiście – warto. Macie na to więcej czasu, bo oferta aktualna jest do godziny 17:00 5 stycznia 2023 roku.

Tym razem padło na dwa tytuły – Dishonored – Definitive Edition oraz Eximius: Seize the Frontline. Nie będę zaprzeczał, że pierwsza z nich jest w zasadzie pozycją kultową, a zarazem jedną z najlepszych gier, w jakie w życiu grałem. Arkane udało się wykreować wspaniały świat i tchnąć w niego życie, a do tego oddać graczom zadziwiająco mnóstwo swobody. W EGS dostaniemy podstawową grę wraz ze wszystkim dodatkami, które (poza może drobnymi pierdołami) są naprawdę świetne.

Eximius: Sezie the Frontline to druga dostępna darmówka, ale jest to pozycja zdecydowanie mniej popularna. Ammobox Studios wpadło na intrygujący pomysł i postanowiło połączyć FPS-a z RTS-em. Taka hybryda działa naprawdę dobrze, a gracze mają sporo możliwości zabawy. Rozgrywka skupia się na rozbudowie bazy i rekrutacji sił (jak w m.in. StarCrafcie), a także na miejskich potyczkach zbrojnych FPP. W tym drugim przypadku przyjdzie nam nie tylko strzelać, ale również wykorzystać zmysł taktyczny. Gra oferuje tryb multiplayer.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie