Nowe gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień absolutnie fantastyczna skradanka

Gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień coś absolutnie genialnego
Newsy PC

Nowe gry za darmo są już dostępne w Epic Games Store. Przy okazji dowiedzieliśmy się, czego można spodziewać się za tydzień. I będzie wyjątkowo dobrze.

Zaledwie wczoraj przypominałem o tym, aby odebrać ostatnie darmowe pozycje w EGS, a już przyszła pora na kolejny zestaw darmówek. Tym razem nie mamy za bardzo czego się czepiać, bo choć dostaliśmy dwa „indyki”, są one bardzo ciekawe. W sam raz dla fanów koszenia demonów albo… dbania o farmę i interesy mafii.

Pierwszą pozycją, jaką aktualnie odbierzemy bez opłat, jest Adios. To narracyjna gra przygodowa w konwencji FPP, w której wcielamy się we właściciela farmy ze świnami, na której mafia pozbywa się ciał swoich ofiar. Brzmi groteskowo, ale wychodzi na to, iż jest to naprawdę ciekawa pozycja kontemplująca o życiu i sensie istnienia oraz naszego powołania. W sam raz na jeden-dwa wieczory.

Odbierzemy także Hell is Others, czyli top-down shootera rogue-elite, w którym wcielamy się w człowieka mieszkającego w apartamencie, poza którym dzieją się rzeczy rodem z koszmarów. Problem w tym, że bohater kocha swoje drzewko bonsai, które potrzebuje krwi, aby przeżyć. Rusza więc na polowania w walkach PvPvE i kosi nie tylko SI, ale również i innych graczy.

Gry za darmo w Epic Games Store – co za tydzień?

Epic przy okazji przedstawił już pozycje, które otrzymać mamy za tydzień. Tym razem także trzeba przygotować się na dwie gry – City of Gangsters i Dishonored: Death of the Outsider. Pierwsza jest biznesową grą o zarządzaniu mafijną rodziną, a konkretniej – jej interesami. Drugie to z kolei samodzielne rozszerzenie historii z dwóch pierwszych części jednej z najlepszych na świecie serii skradanek/immersive simów. Nie jestem w stanie wyrazić tego, jak bardzo polecam wszystkim Dishonored. Możliwość zagrania w jedną z tych gier za darmo brzmi jak oferta, której nie można odmówić.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie