Ostatni moment na przypisanie gry za darmo w Epic Games Store. Dziś dwie darmówki, w tym tytuł o mafii

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś coś dla fanów mafii
Newsy PC

Epic Games Store cały czas rozdaje gry za darmo, a my przypominamy, że to już ostatni dzwonek na przypisanie aktualnej pozycji. Dziś nowa oferta.

EGS nie zaskoczy graczy, bo już doskonale wiemy, co po godzinie 17:00 przypiszemy dziś do kont. Będzie to gra dla fanów nielegalnych mafijnych interesów, ale w nieco… krzywym zwierciadle. Zanim jednak do tego przejdziemy, przypomnijmy, co przez kolejne parę godzin mamy szansę odebrać.

Cały czas możemy przypisać do naszych kont Epistory – Typing Chronicles. To niezwykle urodziwa (dla estetów, rzecz jasna) gra traktująca o poszukiwaniu pisarskiego natchnienia. Sam pomysł jest genialny w swojej prostocie. Wcielamy się w muzę pisarki, która cierpi na niemoc twórczą i będziemy zapełniać puste karty nowego świata, ujeżdżając przy tym dzikiego lisa. W sam raz dla fanów narracyjnych gier eksploracyjnych! Pozycję odbierzemy w tym miejscu.

Jakież nowe gry za darmo szykuje dla nas Epic Games Store?

Jak pisałem już wcześniej, dzisiejsza oferta jest już znana, więc o zaskoczeniu mowy nie ma. Mimo wszystko sam tytuł może stanowić pewnego rodzaju zaskoczenie, bo traktuje o równie „niszowej” tematyce. Jasne, jest to gra dla fanów mafii, ale nie tej serii od 2K, ale klimatu gangsterskich opowieści. Tyle że od trochę dziwnej strony. Gracze wcielą się we właściciela farmy, którego świnie „pozbywają” się ciał ofiar lokalnych przestępców.

Im dłużej o tym myślę, tym bardziej jestem produkcją zaintrygowany. Na Steam Adios odebrano bardzo dobrze, więc nastawiam na tę parę godzin ciekawej i wciągającej fabuły. Całość przedstawiono w konwencji przygodowej gry FPP, a my zajmiemy się próbą zmiany losu głównego bohatera i jego świń. Oprócz powyższego będziemy mogli zdobyć za darmo Hell is Others, czyli bardzo ciekawy rogue-elite w konwencji horroru. Gra nastawiona na rozgrywkę PvPvE skupia się na eksterminacji demonów i innych osób w celu pozyskiwania ich krwi, którą z kolei będziemy podlewać nasze ukochane drzewko bonsai. Klasyk.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie