Za darmo odbierajcie udane RPG akcji i symulator polskiego studia

Gry za darmo w Epic Games Store. Pobierzcie udanego RPG-a i symulator
Newsy PC

Nowe gry za darmo w Epic Games Store to bardzo intrygujące action-RPG i symulator dla fanów modelarstwa. Już są dostępne do pobierania!

Jak wiemy już od ubiegłego tygodnia, możemy obecnie odebrać dwie nowe pozycje w Epic Games Store i to zupełnie za darmo. Firma nie przestaje rozdawać gier i choć takie pozycje są dość nierówne, tym razem możemy mówić o ciekawych produkcjach.

Gry za darmo w Epic Games Store

Pierwszą jest intrygujące i dość ciepło przyjęte Soulstice. To RPG akcji, które wbrew pozorom nie jest kolejnym soulslike’iem. Twórcy jeszcze przed premierą wyjaśniali, że będziemy mieć do czynienia z rozgrywką z typowego hack’n’slasha, a nie choćby Dark Souls. Podobieństwa jednak są, głównie w formie powoli odkrywanej, tajemniczej fabuły i klimatu. Grę odbierzecie w tym miejscu.

Jeśli wolicie raczej coś spokojniejszego, przy czym bez problemu się zrelaksujecie, powinniście zainteresować się polskim symulatorem modelarstwa. Hobby to potrafi być kosztowne, ale teraz w cyfrowej formie zrealizujecie je kompletnie za darmo. Model Builder dostępne jest w tym miejscu.

Wiemy też, że za tydzień dostaniemy naprawdę wyjątkową pozycję. Godlike Burger to gra o prowadzeniu restauracji w samym środku kosmosu… w której jako dania podawać będziemy naszych gości. Brzmi makabrycznie, ale wygląda całkiem ciekawie. Tytuł stanie się dostępny za tydzień, w kolejny czwartek od godziny 17:00.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie