Odbierzcie te dwie gry za darmo. Dziś dostaniecie kolejne trzy pozycje

Gry za darmo w Epic Games Store. Znamy dwie kolejne pozycje
Newsy PC

Już dziś odbierzemy pierwsze majowe gry za darmo w Epic Games Store. Gracze zyskają trzy świetne tytuły, ale wciąż mają czas na odbiór poprzednich.

Muszę przyznać, że za każdym razem, gdy przypominam Wam o odebraniu darmówek epica, przypominam również o tym sobie. Jakoś tak wychodzi, że jeżeli nie jest to gra, na którą faktycznie czekałem, mogę zapomnieć o jej odebraniu. I nieomal zrobiłbym to teraz. Dlatego też chcę ostrzec Was, bo szkoda byłoby przegapić tak fajnego zestawu.

Zależy oczywiście, jak na to patrzycie. Cały zestaw wydaje się całkiem atrakcyjny, choć z pokerem raczej mi nie po drodze. Na szczęście Breathedge w pewien sposób to rekompensuje, bo fani science-fiction mogą liczyć na zadziwiająco kompleksową przygodę łącząca narrację, crafting i survival w przestrzeni kosmicznej. Na pewno dostaniecie paręnaście godzin solidnej rozgrywki, a wystarczy odebrać tytuł w tym miejscu.

W tym samym miejscu znajdziecie również drugą darmówkę, czyli Poker Club. To, jak zapewne sama nazwa wskazuje, po prostu symulator pokera. Wygląda jednak na tyle ładnie, że może stanowić skuteczny sposób odciągnięcia nas od wywalania na grę rzeczywistych pieniędzy. To jednak nie wszystko, bo już dziś dostaniemy kolejne pozycje za darmo i tym razem będą to aż trzy gry!

Najważniejszą z nich wydaje się stosunkowo niedawno wydany Kangurek Kao. Powrót do czasów dzieciństwa lub świetny pomysł na odstresowanie – traktujcie to jak chcecie. Faktem jest, że grę odbierzemy za darmo już po godzinie 17:00, 4 maja 2023 roku (czyli dziś!). Wraz z nią zdobędziemy Against All Odds (ciekawą wariację na temat Fall Guys) i Horizon Chase Turbo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie