Wygląda na to, że poznaliśmy nową grę za darmo w Epic Games Store

Gry za darmo w Epic Games Store. Znamy kolejny tytuł
Newsy PC

Epic Games Store nadal rozdaje gry za darmo. Kolejną pozycją ma być dość wyjątkowa produkcja dla fanów bijatyk i zwartej akcji.

Od razu przypomnę, że cały czas odebrać można Destiny 2: Legacy Edition. Tytuł jest nadal dostępną darmówką od Epica, po którą można sięgnąć m.in. w tym miejscu. Warto to zrobić, szczególnie jeżeli jesteście fanami sieciowego fenomenu od Bungie. Jeśli nie, być może warto spróbować?

Jakie nowe gry za darmo w Epic Games Store?

Znany leaker nowych darmowych gier i nie tylko billbil-kun pokusił się o przedwczesne ujawnienie nowej gry za darmo w Epic Games Store. Wedle jego informacji, będzie to DNF Duel, czyli całkiem urokliwa graficznie naparzanka w 2,5D, stanowiąca spin-off względnie popularnej serii Dungeon & Fighter. Gra zdobyła pozytywne noty i okazała się godną atrakcją dla fanów dynamicznej akcji, wymagających starć i wspomnianej przed chwilą serii.

Normalnie Epic Games Store rozdaje jedną lub dwie darmowy gry co tydzień. W okresie świątecznym ma się to zmienić. Gracze podobno mogą szykować się nawet na 17 pozycji, które odbiorą zupełnie bez opłat.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zgodnie z przypuszczeniami billbil-kuna, niebawem będziemy mogli odebrać dwie części kultowego Quake’a w formie remasterów. Więcej o tym domysłach przeczytacie w tym artykule.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie