Dwa kultowe FPS-y w odświeżonej wersji za darmo? Epic może szykować świetne darmówki

Gry za darmo z Epic Games Store. Nowe darmówki to legendarne FPS-y?
Newsy PC

Wygląda na to, że poznaliśmy gry za darmo, które już w sobotę odbierzemy z Epic Games Store. Muszę przyznać, że zapowiada się prawdziwa uczta.

Epic Games Store nie przestaje rozdawać gier za darmo, w tym często uznanych i popularnych tytułów. Raz na jakiś czas na coś fajnego trafią fani indyków, czasami entuzjaści względnie nowych produkcji AAA, lecz zdarza się też uczta dla tych, którym w sercach gra klasyka. I to nie byle jaka!

Znany i prawie nieomylny insider billbil-kun postanowił ujawnić kolejne gry za darmo w Epic Games Store. Problem w tym, że tym razem nie ma jednoznacznego potwierdzenia, że faktycznie takie tytuły dostaniemy. Wszystko opiera się na jego spekulacjach, lecz te ponoć są sensowne.

Teraz nadszedł czas, aby powiedzieć, jakie są moje przewidywania. Powtarzam, że to tylko osobiste spekulacje (które jednak opierają się na faktach). Myślę więc, że 23 grudnia możemy otrzymać zestaw zawierający Quake I i Quake II (wersje rozszerzone).

twierdzi na Twitterze billbil-kun

Jak do tej pory internauta zawsze dobrze trafiał – dostawaliśmy zestawy gier do PS Plus, o których wcześniej pisał, a i nowe darmówki z Epica zazwyczaj są mu dobrze znane. Nie wiemy, jak bardzo jest szansa, że jego dowody są rzeczowe, ale można z pewnym dystansem założyć, że faktycznie już od 23 grudnia w Epic Games Store dostaniemy dwie gry za darmo – Quake i Quake II, obydwie w wersjach remastered. Wcale nie miałbym nic przeciw.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie