Dwie świetne gry za darmo w Epic Games Store. Co za tydzień?

Epic Games Store
Newsy PC

Epic Games Store udostępniło dwie kolejne gry za darmo w swoim sklepie. Gracza mogą liczyć na naprawdę świetny zestaw produkcji.

Od teraz do 29 września każdy gracz może zgarnąć zupełnie za darmo ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven. Tytuły raz dodane do Waszej biblioteki Epic Games Store zostaną w niej już na zawsze.

ARK: Survival Evolved to ceniony i szalenie rozbudowany survival z dinozaurami. Gracze wcielają się w postacie próbujące przetrwać w niesprzyjających okolicznościach przyrody. Produkcja pozwala na oswojenie wielu gatunków stworzeń, które mogą okazać się nieocenionym wsparciem w trakcie rozbudowy i ochrony naszych włości.

Gloomhaven to tytuł znany chyba każdemu miłośnikowi gier planszowych. Wiedzieliście, że otrzymał cyfrową adaptację od Flaming Fowl Studios? Przełożenie kultowej planszówki na grę komputerową zebrało wysokie oceny i zostało docenione zarówno przez fanów oryginału, jak i osoby niemające wcześniej styczności z tym światem.

Za tydzień odbierzemy The Drone Racing League Simulator od studia The Drone Racing League.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie