FIFA 22 i trzy inne gry za darmo do sprawdzenia na Steam

FIFA 22 od EA - piłkarze walczą o świetny wynik meczu
PC

Darmowy weekend na Steam to dla wielu graczy dobra forma spędzenia czasu. Dzięki takim akcjom promocyjnym można kompletnie za darmo sprawdzić 100% zawartości danego tytułu, a po zakończeniu akcji nic nie stoi na przeszkodzie, by go ewentualnie zakupić.

Darmowy weekend na Steam już trwa i zakończy się 21 lutego (poniedziałek) o godzinie 19:00. Oznacza to, że macie sporo czasu, by ograć aż 4 tytuły przewidziane na to wydarzenie. Co warto zaznaczyć, są one teraz także przecenione. Daty zakończenia zniżek podałem poniżej po myślnikach.

  • Golf With Your Friends – 17,81 zł do 21 lutego
  • Killer in the Cabin – 37,79 zł do 22 lutego
  • FIFA 22 – 89,06 zł do 23 lutego
  • Descenders – 35,99 zł do 24 lutego

Zdecydowanie jest, w czym wybierać. Z pewnością najwięcej graczy sięgnie po FIFA 22 ze względu na sporą popularność tego tytułu. Warto też zajrzeć do pozostałych produkcji, które każdy z Was może przetestować kompletnie za darmo. Osobiście najbardziej nie mogę doczekać się przetestowania wraz ze znajomymi gry golfowej, bo zapowiada się na najbardziej przystępną produkcję z całego zestawienia.

Intrygujący wydaje się być również Killer in The Cabin, ponieważ polega na współpracy z pozostałymi 7 ofiarami wypadku autobusu, by przetrwać do nadejścia ratunku. Grający muszą znaleźć odpowiednie schronienie oraz materiały, by przeżyć. Wcześniej nie miałem przyjemności zagrać w cokolwiek podobnego, więc tym bardziej sprawdzę i tę produkcję.

W którą z wymienionych gier planujecie zagrać w nadchodzących dniach?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie