Nowe gry wyścigowe od Codemasters trafiają do EA Play i Game Pass
0 komentarzy

Hity Codemasters dołączają do abonamentów EA Play i Game Pass

Electronic Arts ogłosiło dodanie do abonamentu EA Play siedmiu tytułów od Codemasters. Posiadacze Game Pass Ultimate na konsolach Xbox oraz wersji Passa na PC również otrzymują dostęp do wszystkich produkcji bez dodatkowych opłat. Od dzisiaj można grać w świeżo dodane tytuły.

W ramach współpracy EA z Microsoftem gracze otrzymują w abonamencie Game Pass aż siedem solidnych wyścigówek od Codemasters. Tytuły są również dostępne w EA Play (abonament twórców Origina). Od dziś zagramy w m.in. Dirt 5, F1 2020 czy Dirt Rally 2.0. Jest to zdecydowanie nie lada gratka dla fanów gier wyścigowych.

Przypomnijmy, że w najdroższej wersji abonamentowej od Microsoftu (działa na PC i Xboxach), do dyspozycji dostajemy wszystkie gry z EA Play. Również w wersji Game Pass na PC otrzymujemy tytuły z abonamentu od Electronic Arts. Niezależnie od powyższych wersji, niewymagane są żadne dodatkowe opłaty za produkcje Codemasters.

Lista wszystkich gier, które dołączyły do Game Pass Ultimate

  • F1 2020
  • F1 2019
  • Grid
  • Gry z serii Dirt: Dirt 5, Dirt 4, Dirt Rally i Dirt Rally 2.0

Oprócz gier z EA Play, Elektronicy dokładają do swojej oferty dodatkowe ekskluzywne nagrody i zawartość. Ponadto użytkownicy otrzymują wcześniejszy dostęp do nowych tytułów, a także 10% zniżkę na zakupy w sklepie EA. Rozsądna propozycja dla fanów gier od Pomarańczowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się