Gry wideo - Kratos walczy z bossem - God of War

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Tagi:

Gry ze sklepu Eneba znacznie taniej z naszym kodem rabatowym. God of War na PC za 150 zł

Chcecie nabyć gry wideo w korzystnych cenach? Tak? To świetnie się składa, ponieważ mamy dla Was specjalny kod rabatowy. Dzięki niemu jesteście w stanie zaoszczędzić jeszcze więcej, kupując w sklepie Eneba.

Uwaga – kod rabatowy przeznaczony jest tylko dla Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała po przejściu do sklepu Eneba przy pomocy poniższych linków. Jest on ważny do 17 stycznia o godzinie 11:00. W przypadku ewentualnych niedogodności związanych z naliczeniem zniżki prosimy o usunięcie plików cookies i/lub powtórzenie procesu w trybie incognito.

Kod rabatowy do sklepu Eneba – 10PLANETA

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas gry wideo wraz z linkami do nich i aktualnymi cenami na moment publikacji tego tekstu. Te mogą się później nieco różnić ze względu na wahania kursu Euro. Kwoty uwzględniają prowizję naliczaną przez Przelewy24.

Wśród propozycji znalazły się świeże produkcje, w tym God of War w wydaniu na PC. Kupując wymieniony tytuł na Steam musicie zapłacić aż 219 zł, więc korzystając z kodu rabatowego zaoszczędzicie nawet 69 zł. Pieniądze zostają w kieszeni, więc można je wydać na coś innego.

Przykładową instrukcję skorzystania z kodu rabatowego znajdziecie w tym miejscu.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%