Gry w Biedronce. Star Wars na PC oraz konsole

Popularna sieć sklepów informuje o kolejnej akcji.

Obecnie możemy wybrać się do Biedronki, by zapolować na jeden z kilkudziesięciu tytułów na PC. Jeśli chcecie zobaczyć listę gier, zapraszamy do tego newsa. Jak się jednak okazuje, wkrótce na półkach Biedronki pojawi się coś jeszcze. Chętni na Lego Start Wars Przebudzenie Mocy? Właśnie ta gra zawita do Biedronek na początku przyszłego miesiąca i to nie tylko w wersji komputerowej. Co ciekawe, będzie to wydanie wzbogacone w miły bonus.


Produkty będą dostępne w sklepach sieci Biedronka od 7 do 20 lipca lub do wyczerpania zapasów w cenie 89,99 zł (PC) lub 189,99 zł (PS3, XBOX360). Do wybranych egzemplarzy dołączone będą figurki x-winga, dostępne tylko sieci Biedronka – czytamy w informacji prasowej.

Znajdą się chętni na takie wydanie Lego Start Wars Przebudzenie Mocy? Poniżej możecie zobaczyć pudełeczka, na których widnieje również wspomniana figurka.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • szopenik

    Moim zdaniem troszkę się nie opłaca.
    W Saturnie/Media wersja PC kosztuje 99,99 i zawiera przepustkę sezonową. W empiku kosztuje 119,99 również z przepustką. Inna kwestia to moim zdaniem najładniejszy samolot jest właśnie w wersji biedronkowej.

32 Shares
Share32
+1
Tweet