1000 gier na PS5 i PS4 w promocji. Świetne tytuły poniżej 10 zł i sposób na dodatkowy rabat

Wyprzedaż w PS Store Essential Picks Sale 2023. Podwójna oszczędność
Newsy PS4 PS5

W PS Store pojawiły się nowe promocje na gry oraz dodatki. Posiadacze PS5 i PS4 mogą zaopatrzyć się w bardzo dobre tytuły za małą kasę. Dodatkowo, sam możesz obniżyć jeszcze bardziej wszystkie ceny.

Ponad 1000 gier i dodatków taniej w PS Store. Nowa promocja wystartowała i potrwa do końca marca. Poniżej zobaczysz kilka wybranych przeze mnie ciekawych propozycji, lecz zanim sięgniesz po portfel, zobacz sposób, żeby wszystkie gry kupować jeszcze taniej.

Jeśli chcesz uzupełnić fundusze w portfelu PS Store, zrób to tanimi doładowaniami z Instant Gaming. Możesz mieć do wydania na gry np. 100 zł, ale wydasz tak naprawdę tylko 87 zł z groszami. Sklep proponuje naprawdę sporo kart o różnych wartościach doładowania. Co najważniejsze, to sprawdzone miejsce, więc nie martw się, że wydasz kasę i zostaniesz z niczym.

Doładowania do PS Store w promocji

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania do PS Store.

Gry w PS Store na PS5 i PS4 – nowe promocje

Poniżej kilka wybranych ofert. A jeśli chcesz przejrzeć wszystkie gry, które znalazły się w promocji, zajrzyj pod ten adres do PS Store.

  • Borderlands 3 Next Level Bundle PS4™ & PS5™ – 37,08 zł
  • DOOM Eternal Standard Edition PS5 – 55,77 zł
  • Home Sweet Home PS4 – 37,20 zł
  • Little Nightmares I & II Bundle PS4 & PS5 – 65,70 zł
  • STAR WARS Jedi: Fallen Order™ Deluxe Edition PS5 – 26,99 zł
  • Windbound PS4 – 8,90 zł
  • Spelunky PS4 – 6,30 zł
  • Daymare: 1998 PS4 – 29 zł

Daj znać w komentarzach, czy wybrałeś/wybrałaś coś dla siebie!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie