Gry na gamescom 2019. Sony, Microsoft i Google z nowymi ogłoszeniami

Ponad 15 wydawców przedstawi swoje gry/usługi w noc otwarcia targów gamescom 2019. Czego możemy się spodziewać?

Targi gamescom 2019 zbliżają się wielkimi krokami, a noc otwarcia imprezy przyniesie pierwsze wielkie emocje. Gamescom Opening Night Live będzie transmitowane na żywo w dniu 19 sierpnia, o godzinie 20:00 czasu polskiego. Na co się szykować?

Zapowiedzi na gamescom 2019

Gospodarz nocy otwarcia, Geoff Keighley, ujawnił na Twitterze, że w wydarzeniu otwierającym targi gamescom 2019 będzie uczestniczyć ponad 15 wydawców. Pojawią się oni na scenie, by zaprezentować nowe treści i ogłoszenia.

Spodziewamy się zatem kolejnych trailerów do ujawnionych już gier oraz zupełnie nowych zapowiedzi. Ze strony Sony, możemy liczyć na występ Hideo Kojimy, który przedstawi oczywiście oczekiwany Death Stranding na PS4. Będzie też 2K (prawdopodobnie z Borderlands 3), Private Division (prawdopodobnie The Outer Worlds lub Ancestors: The Humankind Odyssey), Microsoft (liczymy na Gears 5), Google z nowymi informacjami na temat projektu Stadia, Square Enix, Ubisoft, Capcom i wielu innych. Warto wspomnieć również o Electronic Arts – tutaj oczekujemy pierwszego zwiastuna nowej odsłony Need for Speed.

Wszystkie zapowiedzi z gamescom 2019 będziemy Wam serwować na bieżąco w formie newsów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.