GTR 3 niespodziewanie pojawiło się na gamescom 2019

Niektórzy już zwątpili, że zapowiedziane blisko 8 lat temu GTR 3 ujrzy kiedyś światło dzienne. Dzisiaj deweloperzy dają sygnał, że wyścigi mogą szykować się wkrótce do premiery.

GTR 3 to symulator wyścigów samochodowych, nad którym pracuje studio SimBin Development Team. O grze jest dosyć cicho, lecz nie oznacza to, że projekt wylądował w koszu. Okazuje się bowiem (dzięki Racedepartment), że deweloperzy pojawili się na targach w Kolonii, by przedstawić tytuł swoim partnerom.

W świat został puszczony również nowy screen z GTR 3 (powyżej), na którym widzimy Porsche GT śmigające nocą po torze, który wygląda trochę jak słynny Nürburgring w Niemczech, lecz może to być również zupełnie inna trasa.

Deweloperzy odpowiedzialni za grę podobno dogadują z potencjalnym wydawcą termin premiery GTR 3 obiecując, że niedługo poznamy więcej wieści na ten temat. Czekamy zatem z niecierpliwością!

Przypominamy, że GTR 3 zostanie napędzony technologią Unreal Engine 4, zapewniając graczom dynamiczne warunki pogodowe oraz cykl dnia i nocy. Choć gra ma być symulatorem, deweloperzy chcą wszystko zaprojektować w taki sposób, by przyciągnąć do niej również mniej doświadczonych wirtualnych kierowców.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: