Cyberpunk 2077 – screeny z gameplay’u od CD Projekt RED

Polski deweloper opublikował z okazji gamescom 2019 kilka screenów Cyberpunk 2077, a teraz dorzuca do nich kolejne prezentujące gameplay.

Wczoraj podrzucaliśmy już Wam paczkę nowych screenów z Cyberpunk 2077, lecz to jeszcze nie koniec. Dzisiaj studio CD Projekt RED pochwaliło się kolejnymi obrazkami. Pierwszy z nich to ujęcie z filmiku przerywnikowego. Kolejne dwa są o wiele ciekawsze, ponieważ możemy zobaczyć sceny żywcem wyjęte z gry – starcie z grupą przeciwników oraz walkę z Sasquatch, przywódczynią gangu Animals (poprzednim razem spotkaliśmy ją z wielkim młotem w dłoniach).

Nowe screeny wrzucamy na sam początek galerii. Zaraz za nimi porcja z wczoraj, jeśli ominęła Was ta przyjemność. Kto ogra Cyberpunk 2077 na kartach graficznych oferujących ray tracing, powinien zerknąć przede wszystkim na dwa ostatnie obrazki w galerii, które udostępniła firma Nvidia.

Kiedy gameplay Cyberpunk 2077 wyląduje w sieci?

CD Projekt RED nie zamierza udostępniać fragmentów rozgrywki z CP 2077 podczas targów w Kolonii. Dopiero po nich dojdzie do publicznego ujawnienia materiału. Marcin Momot potwierdził, że stanie się to podczas PAX West, czyli imprezy szykowanej na dni od 29 sierpnia do 2 września. Prawdopodobnie właśnie wtedy gameplay zostanie wrzucony na YouTube i będziemy mogli się z nim zapoznać.

Data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku na Xbox One, PS4 i PC.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: