Gry w Biedronce, tanie Gogle VR i klawiatura mechaniczna

Gry w Biedronce, tanie Gogle VR i klawiatura mechaniczna
Newsy PC Polecamy! PS3 PS4 X360 XOne

Skusicie się na zakupy?

W najnowszej gazetce Biedronki można znaleźć kilka rzeczy, które mogą zainteresować niektórych graczy. Wszystkie opisane poniżej produkty trafią na półki sklepu 28 listopada i będą na nich leżeć do 11 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Na początek mamy kolejne gry w Biedronce. Tym razem nie ma tego zbyt wiele, lecz nie ma co narzekać na jakość tytułów. Ponadto w ofercie znalazło się zarówno coś dla posiadaczy komputerów PC, jak i dla osób grających na konsolach obecnej oraz zeszłej generacji. Cena każdej gry to 99,90 zł (w przypadku pozycji na PC to cena za zestaw dwóch gier).

Gry w Biedronce:

  • Fallout 4 (PS4 / Xbox One)
  • Assassin’s Creed: Syndicate (PS4)
  • Grand Theft Auto V (PS3 / Xbox 360)
  • Zestaw LEGO Marvel’s Avenger i LEGO Marvel Super Heroes (PC)

Ponadto w ofercie sklepu znalazły się Gogle VR Glasses 3D firmy Hykker, które są kompatybilne ze smartfonami o rozmiarach ekranu od 4,0 cala do 5,5 cala. Cena gogli wynosi 39,99 zł. Urządzenie posiada rozmiary 197 x 145 x 103 mm, umożliwia płynną regulację rozstawu soczewek w dwóch płaszczyznach oraz posiada regulowany pasek mocujący.

Na koniec Biedronka proponuje mechaniczną klawiaturę dla gracza Hykker X Range za 149 złotych. Sprzęt oferuje sześć kolorów podświetlania i wytrzymałość przełączników klawiszy do 50 milionów przyciśnięć.

Gogle VR Glasses 3D
Gogle VR Glasses 3D

Sprzęt Hykker nie raz gościł na półkach Biedronki. Jakiś czas temu poddaliśmy testowi myszkę tego producenta i jak pisaliśmy w jego podsumowaniu: Hykker MK-04 pozwala na w miarę wygodne strzelanie. Niskie DPI uprzyjemnia zabawę, dodatkowe przyciski boczne są zawsze pod kciukiem i dobrze się z nich korzysta. Słowem – amator będzie zadowolony. Do takich zresztą graczy model Hykker MK-04 jest kierowany i biorąc pod uwagę cenę produktu, jest ona adekwatna do tego, co testowany gryzoń sobą prezentuje. Jak na myszkę dla gracza za 12 złotych nie spodziewałem się cudów i szczerze mówiąc liczyłem nawet na coś o wiele gorszego.

Pełny test myszki z Biedronki przeczytacie w tym miejscu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie