Gry od Bethesdy – siedem w produkcji, dwie większe niż dotychczasowe tytuły

Todd Howard nie zdradza jednak zbyt wielu informacji.

Żadną tajemnica nie jest, że Bethesda pracuje obecnie nad kolejnymi projektami, poznaliśmy jednak kilka nowych ciekawostek na ich temat. Todd Howard zaznaczył w rozmowie z serwisem Glixel, że trwają obecnie prace nad dwiema dużymi grami, większymi niż dotychczasowe tytuły studia.

Mamy dwa wielkie projekty, które skalą przypominają nasze dotychczasowe gry, lecz są od nich jeszcze większe. Choć pracujemy nad nimi jednocześnie, ich premiery będą rozłożone w czasie – podkreśla Todd Howard. – Nie mogę o nich mówić zbyt wiele, lecz są one większe niż cokolwiek, co dotychczas stworzyliśmy – dodaje.

Howard wspomniał również, że Bethesda pracuje również nad nową grą mobilną, która ma nas zaskoczyć unikalnym stylem, którego jeszcze nie było. Trzeba pamiętać, że Fallout Shelter okazał się dużym sukcesem i jak podkreśla Todd Howard, gra została pobrana ponad 75 milionów razy.

Na łamach IGN słynny deweloper powiedział z kolei, że ogólnie Bethesda pracuje nad siedmioma grami, z czego dwie są już znane – to Fallout 4 VR, które można już przejść od początku do końca oraz opracowywana na Nintendo Switch wersja Skyrima.

Dajcie znać, jakie tytuły od Bethesdy najbardziej chcielibyście zobaczyć!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.