Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GRID za darmo do pobrania! Prezent od Humble Bundle

Oferta nie będzie trwała wiecznie, więc nie zwlekajcie.

Humble Bundle postanowiło zrobić świąteczny prezent posiadaczom blaszaków rozdając za darmo klucze Steam na tytuł GRID od Codemasters. Jeśli chcecie skorzystać z okazji, macie na to czas do niedzielnego popołudnia.

Jak zdobyć GRID za darmo? Wystarczy przejść na stronę Humble Bundle, założyć na niej swoje konto, podlinkować je z własnym kontem Steam, a następnie dodać GRID do swojej biblioteki gier. Szczegółową instrukcję postępowania znajdziecie w tym miejscu.

Pamiętajcie, by po dodaniu tytułu do biblioteki pobrać go jeszcze przed sylwestrowym szaleństwem, ponieważ jak zaznaczono na Humble Bundle, klucze mogą być umarzane po godz. 10:00, 31 grudnia 2016 roku.

GRID to naprawdę niezłe wyścigi wydane w 2008 roku, które mogą poszczycić się średnią ocen z 25 recenzji na poziomie 87/100 (według Metacritic). Jeśli jedszcze nie graliście, nie ma się zatem co zastanawiać!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%