Gran Turismo 7 to tak naprawdę Gran Turismo Sports? Ruszyły pre-ordery

Chorwacki dystrybutor Sony zaliczył niezłą wpadkę, publikując kartę gry Gran Turismo Sports. Można było nawet składać zamówienia przedpremierowe.

Gran Turismo 7 zadebiutuje przed 2017 rokiem – pisaliśmy kilkanaście godzin temu. Teraz okazuje się, że być może już podczas targów E3 zostanie ogłoszona konkretna data premiery, a posiadacze PlayStation 4 będą mogli składać pre-ordery na oczekiwane wyścigi.


Skąd takie domysły? Sklep Sancta Domenica opublikował kartę gry Gran Turismo Sports na PS4 i pozwolił graczom składać zamówienia przedpremierowe. Oczywiście po chwili wszystko usunięto, lecz został PrtSc, który może potwierdzić całe zajście (wrzucamy na końcu newsa). Mimo że przedstawiony tytuł gry to Gran Turismo Sports, na graficzce oraz w linku strony, na której znajdowała się usunięta karta gry, widzimy Gran Turismo 7.

Oczywiście podobne wycieki zdarzają się często i zazwyczaj są nieprawdziwe, w tym przypadku ciekawe jest jednak to, że firma Sancta Domenica jest jedynym oficjalnym dystrybutorem Sony Computer Entertainment Europe na terenie Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny.

Bardzo możliwe zatem, że sklep dostał informację od Sony o rychłym ogłoszeniu daty premiery Gran Turismo 7 i przygotował już kartę gry, która miała znaleźć się w sieci tuż po oficjalnej wiadomości. Być może przez przypadek stało się to wcześniej.

To oczywiście domysły, lecz nie zdziwmy się, kiedy na targach E3 zostaną oficjalnie potwierdzone. Jak sądzicie, coś w tym jest?

Gran-Turismo-Sports-(7)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet