Majowa aktualizacja do Gran Turismo 7 to nowe, świetne samochody i nie tylko

Gran Turismo 7 nowe samochody aktualizacja 1.15
Newsy PS4 PS5

Gran Turismo 7 dostaje aktualizację oznaczoną numerem 1.15. Fani z pewnością ucieszą się możliwością jeżdżenia nowymi samochodami.

Na najnowszą część Gran Turismo czekało wielu fanów marki. W końcu to wejście tego IP w prawdziwy next-gen za sprawą wersji na PS5. Jasne, niektórzy naśmiewali się z „kartonowych” widzów, a Rosjanie z pewnością nie mają powodu do radości, ale GT7 i tak okazało się świetnym następcą cenionego cyklu. No i wciąż możemy liczyć na dodatkową zawartość.

Tym razem do gry trafia łatka oznaczona numerem 1.15. Nie ma co spodziewać się rewolucji czy wielkich zmian. Zamiast tego zadbano przede wszystkim o nowe maszyny i parę drobnych poprawek. Gracze dostają trzy nowe samochody, a także dodatkową lokację do trybu Scapes. Przypomnę tylko, iż jest to specjalny tryb fotograficzny, dzięki któremu możemy wykonać zdjęcie naszego pojazdu w wielu pięknych lokacjach rozsianych po całym świecie. Tym razem dostaliśmy Nowy Orlean.

Jesli jednak gumbo to nie Wasza para kaloszy, a od strzelania fotek wolicie się ścigać – nie martwcie, twórcy mają też coś dla Was. Do gry oficjalnie trafiły trzy pojazdy:

  • TOYOTA GR010 HYBRID ’21 (zwycięzca Le Mans)
  • SUZUKI Vision Gran Turismo
  • Roadster Shop Rampage

Nie tylko samochody w aktualizacji 1.15 do Gran Turismo 7

Na oficjalnej stronie gry możemy zapoznać się z przybliżonym widokiem na każdy z tych samochodów. Nawet jak na standardy GT7 – jest pięknie. Oprócz nich możemy także zadowolić się nowymi „urodzinowymi biletami prezentowymi”, które można odebrać w Cafe w okolicach naszych urodzin (tych, które ustawione mamy w koncie PSN). Wystarczy udać się do Sarah na tydzień przed lub tydzień po dacie i cieszyć się prezentem.

Twórcy zadbali również o nowe wydarzenia „World Circuits”; Lightweight K-Cup, Vision Gran Turismo Trophy i Gr. 1 Prototype Series. Oczywiście pokuszono się o implementację kolejnych kolorów malowania, a także dodano możliwość eksportowania zdjęć z trybu Scapes na dysk naszej konsoli. Do tego parę pobocznych zmian, w tym związanych z balansem rozgrywki czy optymalizacją. Pełną ich listę znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie