Część ludzi w Gran Turismo 7 wygląda jak postacie z ery PS2

Gran Turismo 7 - low poly human
PS4 PS5

W zeszłym tygodniu odbyła się premiera Gran Turismo 7. W tym czasie gracze natknęli się na kilka ciekawych znalezisk w grze. Wśród nich warto zdecydowanie wymienić to, jak wygląda część widzów oglądających wyścigi.

GT7 nie można odmówić tego, że jest piękną grą. Piękne trasy, piękne samochody i piękne odwzorowanie pogody. Jeśli jednak odpowiednio głęboko poszperacie, będziecie mogli natrafić na pewne kanciastości. Dziennikarz serwisu The Verge postanowił w ostatnich dniach pobawić się trybem fotograficznym, by zebrać kilka dość niekorzystnie prezentujących się modeli ludzi.

Gran Turismo 7 - low poly human
Gran Turismo 7 - low poly human
Gran Turismo 7 - low poly human
Screenshoty zostały wykonane na PS5. Źródło: The Verge

Jak widać, oglądający wyglądają naprawdę różnie – część z nich przypomina postacie wyciągnięte z ery PS2, ale z nałożoną na nich realistyczną foto-teksturą. Momentami wygląda to nawet dobrze, a czasem aż paskudnie wybija z immersji.

Wiadomo, kibice w Gran Turismo 7 nie musi wyglądać dobrze – traktujcie ten tekst jako zwrócenie uwagi na ciekawostkę z najnowszego dzieła Polyphony Digital. Fani gier sportowych powinni być zresztą przyzwyczajeni do tego, że wszelcy ludzie, którzy nie są zawodnikami, raczej nigdy nie są czymś dopracowanym (przykład: seria FIFA).

Być może przegapiliście newsa o bombardowaniu negatywnymi recenzjami GT7. Niestety, grze się oberwało ze względu na wycofanie jej w Rosji w dniu premiery. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie