Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Graj za darmo w Call of Duty: Black Ops 4 Blackout przez najbliższe dni

Na PlayStation 4, Xbox One i PC rozpoczął się darmowy okres próbny popularnego trybu battle royale Black Ops 4.

Blackout, popularny tryb battle royale Call of Duty: Black Ops 4, jest już dostępny do pobrania za darmo na wszystkich platformach. Do 24 stycznia obowiązuje darmowy okres próbny Blackout, który udostępnia całość intensywnej akcji cechującej ten tryb gry. Blackout zawiera postaci, lokalizacje, broń i sprzęt z całej serii Black Ops, zachowując charakterystyczny dla niej styl rozgrywki uwielbiany przez fanów – a wszystko to na największej mapie w historii marki. Darmowy okres próbny już się rozpoczął na PlayStation 4, Xbox One oraz, ekskluzywnie poprzez Blizzard Battle.net, na PC. Zakończy się o 19:00 CET, 24 stycznia.

Blackout pozwala graczom na grę solo lub dołączenie do przyjaciół w duetach i czwórkach w celu zmierzenia się z innymi w bitwie na lądzie, morzu i w powietrzu. Uczestnicy meczu będą walczyć jako jedna z wielu dostępnych postaci w lokalizacjach inspirowanych mapami z historii serii, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i inne, co zapewnia możliwość użycia w akcji różnorodnych stylów rozgrywki przystosowanych do każdego rodzaju gracza.

Jeśli gracz zdecyduje się po darmowym okresie próbnym na zakup pełnej gry, całe jego postępy i wszystkie zdobyte w tym czasie przemioty są zachowywane i dostępne od ręki. Podczas okresu próbnego będzie też można dołączyć do ekscytującej playlisty Down But Not Out. Ten tryb jest przeznaczony dla czwórek i pozwala wyeliminowanym członkom drużyny gracza zeskoczyć z powrotem na teren gry i dołączyć do walki przy każdym kolejnym zmniejszeniu strefy – oprócz ostatniego koła. „Down But Not Out” jest już dostępne na PlayStation 4, a niedługo pojawi się także na innych platformach.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się