Gracze wściekli po zapowiedzi DLC do Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Powód?

Wczoraj pisaliśmy o nowym dodatku do Call of Duty: Modern Warfare Remastered, który wprowadzi 4 mapy oraz pakiet 10 unikatowych zrzutów uzbrojenia. To te same mapy, które otrzymaliśmy w DLC do oryginalnego Call of Duty 4: Modern Warfare, tyle, że w odświeżonej szacie graficznej.

Więc o co tyle nerwów? O to, że dodatek Variety Map Pack nie będzie za darmo, a jego cena przewyższa kwotę, którą trzeba było wyłożyć na niego w 2008 roku (nie zapominajmy jednak o inflacji). Jednak osoby, które już raz kupiły DLC, są oburzone, że muszą jeszcze raz za nie zapłacić. Wszystkie żale są wylewane pod oficjalnym teaserem Variety Map Pack w serwisie YouTube.

Sami zobaczcie, ilu łapek w dół dorobił się filmik zapowiadający dodatek, a pod PrtSc możecie obejrzeć cały materiał. A co Wy myślicie o takiej polityce? Jesteście skłonni zapłacić jeszcze raz za odświeżone wersje map?

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Przypominamy, że DLC Variety Map Pack zadebiutuje 21 marca na PlayStation 4. Posiadacze pozostałych platform otrzymają dodatek w późniejszym czasie – nie poznaliśmy dokładnej daty debiutu.

Dodatek ma kosztować 15 dolarów (oryginalna cena dodatku w kwietniu 2008 roku wynosiła 10 dolarów) i zawierać będzie 4 nowe mapy oraz pakiet 10 unikatowych zrzutów uzbrojenia. Nowe mapy to Broadcast, Chinatawn, Creek oraz Killhouse – te same, które były w oryginalnym dodatku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: