Gra za darmo na Steam. Tutaj akcja i walka nigdy się nie kończą

Gra za darmo na Steam. Możnna zdobyć klucz na Naruto to Boruto Shinobi Striker. Logo Steam
Newsy PC

Kolejna gra za darmo może znaleźć się na Twoim koncie Steam, jeśli skorzystasz z promocji odpalonej przez firmę Bandai Namco.

Niemal codziennie pojawia się jakaś gra za darmo. A to w ramach abonamentów lub od tak, bez żadnych innych obostrzeń i warunków. Niedawno podrzucaliśmy Wam link do pobrania fajnej produkcji w klimatach The Last of Us oraz Days Gone. Co chwilę piszemy również o rozdawnictwach Epic Games Store oraz innych znanych sklepów. Często, żeby skorzystać z oferty, należy zapisać się do newslettera, lub połączyć konto danej firmy ze swoim kontem np. na Steam. I tak jest tym razem.

Gra za darmo na Steam – szansa na Naruto to Boruto Shinobi Striker

Bandai Namco rozdaje klucze na Naruto to Boruto Shinobi Striker. Każdy może skorzystać z promocji jedynie raz, a w puli znajduje się 100 tysięcy kluczy do rozdania. Żeby mieć szansę na otrzymanie jednego z nich, należy udać się pod poniższy adres i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Wszystko sprowadza się do zalogowania na witrynie Bandai Namco, lub założeniu konta, jeśli ktoś nie posiada. Następnie wypełniamy krótki formularz i łączymy swoje konto z profilem na Steam. I tyle.

Promocja trwa do 12 stycznia, lecz informację z przyznanym (bądź nie) kluczem otrzymamy w dniach 15-19 stycznia 2024. Oto link, gdzie przejdziecie przez kolejne kroki:

Rozdawany tytuł należy do gatunku sieciowych gier akcji. Odpowiada za niego japońskie studio Soleil, które posiada w swych szeregach ludzi pracujących wcześniej nad Devil’s Third oraz tytułami z serii Ninja Gaiden oraz Dead or Alive.

Naruto to Boruto Shinobi Striker posiada bardzo dobre oceny na Steam i poleca go aż 85 procent graczy. Gra opiera się na walkach sieciowych, gdzie stają naprzeciw siebie czteroosobowe drużyny. Jak to wygląda, zobaczycie na poniższym trailerze.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie