Gra za darmo na Steam. Spieszcie się odebrać tę kultową pozycję

Gra za darmo na Steam. Kultowa pozycja do odebrania
Newsy PC

SEGA Bass Fishing to sportowa gra o łowieniu bassów, która wydaje się idealnym dopełnieniem wakacji. Gra na Steam dostępna jest za darmo.

Jeżeli wróciliście już z wakacji albo nie możecie doczekać się rychłego wypoczynku – mam coś dla Was. To idealna gra, która wydaje się wręcz stworzona po to, aby cieszyć się nią w okresie wakacyjnym i do tego w zaciszu własnego domu. SEGA Bass Fishing to w pewnych kręgach kultowa gra polegająca na bardzo prostym pomyśle – wędarstwie bassowym.

Gra za darmo na Steam – ale spieszcie się!

Tytuł ten oryginalnie zadebiutował na arcade’owych automatach do gry, gdzie znany był też jako „Get Bass”. Później jednak, po tym, gdy okazało się, że może liczyć na spore grono wiernych fanów, trafił też na Dreamcasta, PS3, Xbox 360 i właśnie PC. W wersji na Steam nie kosztuje wcale dużo, bo niecałe 30 złotych. Z drugiej strony jeżeli można go odebrać za darmo…

SEGA Bass Fishing w wersji na Steam zdobędziecie w tym miejscu – w zamian musicie jedynie zapisać się do listy mailingowej firmy SEGA i potwierdzić Wasz adres e-mail. Problem w tym, że kodu nie dostaniecie od razu, a dopiero po zakończeniu promocji. To znaczy, że czasu na zapisanie się na listę macie niewiele, bo kody rozsyłane mają być każdemu już 1 sierpnia 2023 roku.

Ciekawostką jest natomiast fakt, że zaledwie po dwóch dniach od zakończeniu tej promocji wychodzi Baldur’s Gate 3. Pozornie to rzecz zupełnie z tym niezwiązana, ale jeżeli chcielibyście jakoś zabić ostatnie dni oczekiwania na premierę kontrowersyjnego RPG-a, SEGA z pewnością Wam w tym pomoże.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie