Odbierajcie grę za darmo. Udany naśladowca jednej z najgłośniejszych gier na Steam

Gra za darmo do odebrania na Steam. Bardzo doceniona pozycja
Newsy PC

Serwis Fanatical ma dla graczy kolejną świetną ofertę. Zupełnie za darmo dostępna jest nowa gra za darmo, ale macie ograniczony czas.

Skoro nie trzeba nic płacić, a w zamian dostajemy coś fajnego, to taka oferta chyba zawsze jest świetna, nieprawdaż? Tym razem jest naprawdę dobrze, bo fani gier indie mogą liczyć na naśladowcę jednej z najgłośniejszych premier na Steam ostatnich lat. Jeżeli graliście w Vampire Survivors to zapewne wiecie, że szum nie wziął się znikąd.

Ten „rogalikowy” shoot’em up okazał się wybitnie ciepło przyjętą pozycją. Szybko zdobył serca miłośników konsol, a i na Steam cieszy się w zasadzie nieprzerwaną popularnością. Twórcy wciąż swój tytuł rozwijają, a szum wokół niego sprowokował innych deweloperów do wydania swoich „klonów”. I choć jedne z nich można śmiało nazwać „zrzynką”, to jednak Nomad Survival jest wyraźnym naśladowcą. Trochę zmienia, nieco ulepsza, a parę rzeczy robi gorzej, ale to nadal warta uwagi pozycja.

Nowa gra za darmo – jak odebrać?

I możecie otrzymać ją za darmo, o ile tylko się pospieszycie. Oferta obowiązuje jeszcze 6 dni (od momentu pisania tego artykułu), lecz liczba kodów jest ograniczona. A gracze mogą się na nie rzucić, bo mowa o kodzie na Steam, więc najpopularniejszą platformę z grami na PC.

Aby więc gra za darmo stała się Wasza, trzeba posiadać konto w serwisie Fanatical i zalogować się na nie pod tym adresem. Tam odbierzecie grę w formie kodu na platformę Steam.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie