Gra za darmo do odebrania przez ograniczony czas. Tytuł z ciekawym pomysłem

Gra za darmo do odebrania już teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna jest do odebrania na Indie Gala. Wystarczy tylko posiadać aktywne konto w serwisie i przypisać produkt do konta.

Darmowe gry to świetna opcja, ale gry rozdawane za darmo to coś zupełnie innego. Wtedy bez żadnych płatności możemy zyskać tytuł, za który normalnie trzeba byłoby płacić. Warto jednak pamiętać, że takie oferty zazwyczaj obowiązują przez ograniczony czas.

Gra za darmo na Indie Gala!

Tym razem serwis Indie Gala rozdaje kolejny niezależny twór bez dodatkowych opłat. Zapewne kojarzycie tę stronę, która jest cyfrową platformą dystrybucyjną gier indie. Możemy tam kupić sporo tytułów, których normalnie nie znajdziemy nawet na Steam. Często aktywne są różne promocje albo – jak właśnie teraz – rozdawnictwa.

Kolejne dotyczy gry o tytule Eron. Jest to niezależna platformówka z raczej oszczędną grafiką, za to opierająca się przede wszystkim na jednym pomyśle na rozgrywkę. Gracze wcielają się w bohatera, który ma możliwość przenoszenia się między rzeczywistościami. W ten sposób będziemy musieli pokonać stawiane przed nami wyzwania.

W odległej galaktyce, na niezbadanej planecie o kryptonimie Eron, ukryta jest specjalna moc. Planeta jest w ciągłym niebezpieczeństwie, ponieważ wielu poszukuje tej mocy ukrytej w jądrze planety. Wcielasz się w postać rdzennego mieszkańca, który pewnego dnia odkrywa, że nieproszeni goście zniszczyli jego wioskę. Twoim zadaniem jest odnalezienie i powstrzymanie tego, kto jest za to odpowiedzialny.

– głosi opis produkcji

Aby odebrać produkt, należy posiadać darmowe konto w serwisie. Po kliknięciu “Add to library” znajdziemy grę w naszej cyfrowej bibliotece na koncie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie