Gra za darmo od GOG.com. Odbierz wysoko ocenianą przygodę pełną magii

Gra za darmo na GOG, ale gracze nie są tym zadowoleni
Newsy PC

Tajemnicza przygoda, niezwykły las i kraina pełna niewytłumaczalnych zdarzeń. To wszystko już na ciebie czeka, ponieważ pojawiła się nowa gra za darmo od GOG.com.

Kolejna gra za darmo czeka na fanów przygód point-and-click. Platforma GOG.com ma tym razem do zaoferowania nie byle jaki tytuł. Posiadacze komputerów mogą przypisać do swojego konta The Night of the Rabbit. To wysoko oceniana produkcja z 2013 roku, za którą odpowiada studio Daedalic Entertainment.

Gra za darmo – odbierz The Night of the Rabbit

Tytuł możemy pobrać przechodząc na stronę GOG.com. Link podaję poniżej:

Choć The Night of the Rabbit ma już 10 lat na karku, to dzięki kreskówkowej grafice wcale tak bardzo się nie zestarzała. Warto zainteresować się tym tytułem. Na Steam posiada bardzo pozytywne opinie, a średnia z recenzji na Metacritic to przyzwoite 75/100.

Gra oferuje około 20 godzin zabawy i chociaż zaczyna się „na wesoło”, to szybko przechodzimy do pełnej dramatyzmu fabuły. Wcielamy się tutaj w chłopca, który zostaje uczniem słynnego czarodzieja. Nie jest to jednak zwyczajny czarodziej, a królik dorównujący wzrostem dorosłemu człowiekowi. Wraz z nim poznajemy tajemnice magicznego lasu, gdzie szybko się okazuje, że zostaliśmy wybrańcem mającym ocalić świat.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie