Na GOG-u odbierzecie cyberpunkowe RPG zupełnie za darmo. Do tego wielka wyprzedaż

Gra za darmo na GOG.com. Do tego świetna wyprzedaż
Newsy PC

GOG.com kusi nowymi ofertami, w tym sporymi przecenami. Do tego wszystkie jest nowa gra za darmo do odebrania. Padło na cyberpunkowy tytuł.

GOG.com wystartował z kolejną promocją. W serwisie możecie teraz znaleźć wiele fantastycznych gier o wiele taniej. Jeżeli korzystacie z tego typu oferty, zapewne nie trzeba Wam przypominać, iż przeceny sięgają nawet 90%. No i klasycznie jest sporo do wyboru.

Na stronie promocji platforma zachęca do własnoręcznego przeglądania najciekawszych ofert. Znajdziemy tam sporo różnych kategorii i możliwości, dzięki którym znalezienie interesujących nas gier powinno być łatwiejsze. Oczywiście nie zostawimy Was samych z taką liczbą okazji – wybraliśmy parę, naszym zdaniem, wartych uwagi.

Najciekawsze przeceny na wyprzedaży GOG.com:

Do tego gra za darmo

Powyższy śródtytuł zdradził już Wam, że oprócz wymienionych promocji i szeregu innych, czekających na graczy oferty, odbierzemy zupełnie za darmo grę. Tym razem padło na cyberpunkowy tytuł, który w wyjątkowo intrygujący sposób łączy gatunki. Dex, bo o nim mowa, to platformówka z bardzo silnymi elementami RPG, w której będziemy mogli obrać różne drogi do celu. Twórcy postawili na unikalną mechanikę hakowania, oddanie graczom wolności oraz gęsty klimat rodem z Blade Runner’a. Tytuł odbierzemy na stronie promocji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie